No name KMP 2558,3000 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 581546
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 299.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 581546
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 299.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | 207X (W2210X) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3150 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | High (L) Yield |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |