No name KMP 1766,6005 nabój z tuszem 4 szt. Zamiennik Wysoka (XL) wydajność Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 521914
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 543.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 521914
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 543.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 2000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Ilość sztuk | 4 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 30 ml |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 55 ml |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1600 stron(y) |
| Zastępuje | HP 963XL (3JA30AE#301, 3JA27AE, 3JA28AE, 3JA29AE) |
| Kompatybilność | HP OfficeJet Pro 9010 HP OfficeJet Pro 9013 HP OfficeJet Pro 9014 HP OfficeJet Pro 9015 HP OfficeJet Pro 9016 HP OfficeJet Pro 9018 HP OfficeJet Pro 9019 HP OfficeJet Pro 9020 HP OfficeJet Pro 9022 HP OfficeJet Pro 9023 HP OfficeJet Pro 9025 HP OfficeJet Pro 9026 HP OfficeJet Pro 9028 HP OfficeJet Pro 9012 |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |