No name KMP 1752,4005 kaseta z tonerem 4 szt. Zamiennik Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 5544231
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1256.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5544231
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1256.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 3 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 4 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 7000 stron(y) |
| Kompatybilność | HP 973X (L0S07AE, F6T81AE, F6T82AE, F6T83AE) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |