No name Inca IPS-065PB moduł zasilaczy 650 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
Symbol: IPS-065PB
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 260.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IPS-065PB
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 260.00
| Specyfikacja | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V) | 5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 18 A |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Łączna moc | 650 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 16 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2 A |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 41 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wersja ATX | 2.4 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 264mm |
| Wysokość | 213mm |