Acer Acer HP.DSCAB.019 ładowarka do urządzeń przenośnych Uniwersalne Czarny Prąd przemienny Szybkie ładowanie Wewnętrzna
Symbol: 538279
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 167.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 538279
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 167.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 5 A |
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 228 g |
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Technologia szybkiego ładowania | Spreadtrum Fast Charge Protocol(SFCP) |
| Technologia szybkiego ładowania | Szybkie ładowanie |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Technologia szybkiego ładowania | GaN |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Zasilanie USB | Tak |
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | UK |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 130mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com