No name Hannspree Open Frame HO 225 HTB Totem 54,6 cm (21.5") LED 250 cd/m2 Full HD Czarny Ekran dotykowy 24/7
Symbol: HO225HTB
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 2155.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HO225HTB
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 2155.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Rodzaj produktu | Totem |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Pobór mocy | 13,94 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 20 kWh |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość wyświetlacza | 526,8 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 324,6 mm |
| Waga wyświetlacza | 5,1 kg |
| Głębokość wyświetlacza | 44 mm |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| HDCP | Nie |
| OSD | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Liczba języków OSD | 8 |
| Głębokość opakowania | 88 mm |
| Wysokość opakowania | 415 mm |
| Szerokość opakowania | 603 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przezroczystość | 85% |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Rozmiar plamki | 0,24795 x 0,24795 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 18 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31,5 - 80 kHz |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 10000000:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 60 - 75 Hz |
| Żywotność panelu | 30000 h |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 54,6 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 476 x 268 mm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Multi-touch | Tak |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Twardość | 6H |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| System komputerowy | Nie |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 890mm |
| Wysokość | 620mm |