No name Hannspree Hybri Monitor EB241CJB monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Symbol: 576319
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 3165.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 576319
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 3165.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 24 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,46 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 18 kWh |
| Tryb wyłączenia | 0,29 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 225 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,9 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 538 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 371 mm |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Głębokość opakowania | 214 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,6 kg |
| Wysokość opakowania | 467 mm |
| Szerokość opakowania | 664 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20:1 |
| Typ matrycy | TN |
| Typ HD | Full HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,45 cm |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 180 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 110° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 120° |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obracany | -80 - 80° |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Diody LED | Tak |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 890mm |
| Wysokość | 620mm |