No name Freecolor K16496F7 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Cyjan
Symbol: 572479
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 643.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 572479
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 643.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 5500 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | 5097C002 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |