No name Freecolor 3525K-HY-FRC kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: K15164F7
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 266.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K15164F7
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 266.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | CE250X |
| Kompatybilność | Color LaserJet CP 3525 N, Color LaserJet CP 3525 X, Color LaserJet CP 3525 DN, Color LaserJet CP 3525, Color LaserJet CM 3530 MFP, Color LaserJet CM 3530 FS MFP |
| Głębokość opakowania | 387 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,33 kg |
| Szerokość opakowania | 162 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |