No name Conceptronic OZUL08B15 adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 90 W Czarny
Symbol: 549383
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 202.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 549383
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 202.00
| Specyfikacja | |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 6 A |
| Napięcie operacyjne | 15 - 20 V |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Dodatkowe złącza zasilania | 15 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 185 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 320 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8504401300 |
| Wysokość brutto palety | 165,2 cm |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,9 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |