No name BARROWCH LTYK3-04I Blok wodny
Symbol: WABW-047
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 183.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WABW-047
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 183.00
| Specyfikacja | |
| Model | Blok wodny |
| Materiały | Akrylowy |
| Materiały | Miedź |
| Gwint | 1/4" |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 50mm |