BRIMAREX BARROWCH LTYK3A-04 V2 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: WABW-048
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 173.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WABW-048
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 173.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Model | Blok wodny |
| Materiały | Mosiądz |
| Materiały | Akrylowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gwint | 1/4" |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 50mm |