Lexmark TONER CARTRIDGE MAGENTA 24K PGS/F/ C950
Symbol: Lexmark C950X2MG
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 576.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Lexmark C950X2MG
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 576.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 24000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | C950de |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 73,5 x 456 x 70,5 mm |
| Wymiary opakowania | 73,4 x 455,9 x 70,6 mm (2.89 x 17.9 x 2.78") |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Produktów na palecie | 288 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 72mm |
| Długość | 460mm |
| Wysokość | 70mm |