Lexmark RET. PROGR. TONER CARTR.YELLOW/702Y YELLOW 1K PGS F CS310
Symbol: Lexmark 70C20Y0
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 306.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Lexmark 70C20Y0
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 306.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 1000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kompatybilność | Lexmark CS310, CS410, CS510 |
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 141 x 102 x 72 mm |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19798 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 70mm |