Lexmark Lexmark XC2240/XC4240 Toner Magenta 24B7183
Symbol: Lexmark 24B7183
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 539.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Lexmark 24B7183
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 539.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 142mm |