Lexmark Lexmark C4342/C4352 Toner Black 24B7514
Symbol: 441708
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1563.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 441708
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1563.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | C4342 C4352 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 105mm |