Lexmark Lexmark 802HK kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 802HK
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 590.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 802HK
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 590.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 4000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kompatybilność | Lexmark CX510de Lexmark CX410de Lexmark CX410e Lexmark CX510dhe Lexmark CX510dthe Lexmark CX410dte |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 141 x 102 x 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 270 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 70mm |