Lexmark Lexmark 75M20K0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 8360834
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 536.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8360834
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 536.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność | CS531dw CS632dwe CX532adwe CX635adwe |
| Szerokość opakowania | 117 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 317 g |
| Wysokość opakowania | 90,5 mm |
| Głębokość opakowania | 185,3 mm |
| Szerokość | 354mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 204mm |