Lexmark Lexmark 74C20K0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 74C20K0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 509.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 74C20K0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 509.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | CX725de, CX725dhe, CX725dthe, CS725de, CS720de, CS720dte, CS725dte |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 369 g |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 485mm |
| Wysokość | 195mm |
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.