Lexmark Lexmark 24B7502 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 7101116
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 487.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7101116
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 487.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5500 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | XC2326 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 102mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 178mm |