Lexmark Lexmark 24B6511 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 2900272
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 589.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2900272
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 589.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Lexmark XC6152, XC8155 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 175mm |