Lexmark CORPORATE TONER CARTRIDGE/602HE 10K PGS MX310 MX510
Symbol: Lexmark 60F2H0E
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1015.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Lexmark 60F2H0E
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 1015.00
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Lexmark MX310/410/510/511/611 |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 19752 |
| Kolor | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 145mm |