Lexar Dysk SSD NM990 4TB Gen5 14000/11000
Symbol: LNM990X004T-RNNNG
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2896.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LNM990X004T-RNNNG
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2896.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NM990 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| TBW | 3000 TB |
| Prędkość odczytu | 14000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 11000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 1500 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.45 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 6 g |
| Oznaczenia | |
LEXAR CO., LIMITED
ROOM B,7/F,Ever Gain Centre, 28 On Muk Street
999077 Shatin New Territories
Hong Kong
globalsupport@lexar.com