Lenovo Zasilacz Lenovo Legion Slim 230W AC Adapter (CE)
Symbol: GX20Z46306
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 348.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GX20Z46306
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 348.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Typ zasilacza | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Certyfikaty | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Szerokość produktu | 198 mm |
| Waga produktu | 780 g |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 75mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus