Lenovo Ultrabook ThinkPad X12 G2 21LK002GPB W11Pro Ultra 7 164U/1TB/32GB/INT/12.3 FHD/Touch/Black/3YRS Premier + CO2 Offset
Symbol: 21LK002GPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 12487.00
Symbol: 21LK002GPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 12487.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Ultrabook |
| Model |
ThinkPad X12 Detachable Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 1.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 164U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1280 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth Modem 4G (LTE) |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB4 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Pogo pin 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 14.5 mm |
| Szerokość | 283.3 mm |
| Głębokość | 208.1 mm |
| Waga | 1.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus