Acer Laptop Nitro 16 AN16S-61 R7 Ai 350 16GB/1TB/5070Ti/W11H
Symbol: NH.QZVEP.001
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 10133.00
Symbol: NH.QZVEP.001
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 10133.00
Najwyższa jakość AI na pokładzie AMD Ryzen AI
Procesor AMD Ryzen AI oferuje nie tylko wysokie taktowanie i dużą liczbę rdzeni dla płynnej rozgrywki, ale również nowy poziom przetwarzania danych dzięki zintegrowanej sztucznej inteligencji. To mniej opóźnień, większa liczba FPS-ów i lepsze zarządzanie energią, nawet w wymagających grach i aplikacjach. Wspierany przez system Copilot+ PC, pozwala korzystać z asystentów AI i generatywnych narzędzi, które czynią codzienną pracę i kreatywność jeszcze łatwiejszą.
GeForce RTX serii 50 technologia jutra w Twoim laptopie
Nowa generacja mobilnych układów graficznych GeForce RTX z serii 50 zapewnia kinową jakość obrazu i ogromny skok wydajności dzięki DLSS 4, Tensor Cores 5. generacji i RT Cores 4. generacji. Wspierane przez sztuczną inteligencję NVIDIA, rozwiązania takie jak rekonstrukcja promieni, generowanie wielu klatek i pełne śledzenie promieni przeniosą Cię w hiperrealistyczny świat. Twoja rozgrywka jeszcze nigdy nie była tak płynna, responsywna i... przyszłościowa.
Chłodzenie, które daje Ci przewagę
Zaprojektowany z myślą o wytrzymałości zaawansowany system chłodzenia gwarantuje niezmienną wydajność nawet podczas najbardziej intensywnych sesji. Dzięki architekturze z dwoma wentylatorami, czterema wlotami i wylotami powietrza oraz zastosowaniu ciekłego metalu jako pasty termoprzewodzącej na procesorze, ten sprzęt pozostaje niezawodny, gdy gra toczy się o wysoką stawkę.
Obraz, który wciąga
Zanurz się w realistycznej rozgrywce i twórczym świecie dzięki ekranowi 16 o wysokiej częstotliwości odświeżania. Wyraziste kolory, głęboka czerń i precyzja detali sprawiają, że każda scena staje się bardziej żywa, a każda klatka bardziej intensywna. Idealny dla graczy, ale też twórców pracujących z grafiką, wideo czy animacją.
Inteligentna łączność i błyskawiczna transmisja
Dzięki Wi-Fi 6E i USB 4 zyskujesz superszybką łączność bezprzewodową i przewodową. Bez względu na to, czy grasz online, przesyłasz duże pliki, czy streamujesz możesz polegać na szybkim i stabilnym połączeniu zawsze wtedy, gdy ma to największe znaczenie.
Smukła konstrukcja. Gotowa na wyprawę.
Komputer Acer Nitro 16S AI Copilot+ wyróżnia się smukłą obudową o grubości nieprzekraczającej 19,9 mm, metalową górną pokrywą i elegancką bryłą zaprojektowaną z myślą stylu i pracy poza biurem. Podświetlane logo Nitro i 4-strefowa klawiatura RGB dodają urządzeniu osobowości, a lekka konstrukcja zapewnia moc podczas podróży.
Pełna kontrola dzięki NitroSense i Experience Zone
Zarządzaj wydajnością i środowiskiem pracy w czasie rzeczywistym z pomocą narzędzi opartych na sztucznej inteligencji: NitroSense i Experience Zone pozwalają na dostosowanie chłodzenia, podświetlenia, a nawet stylu pracy komputera. Acer ProCam wspomaga wideorozmowy dzięki automatycznemu kadrowaniu i korekcji spojrzenia, a Acer TNR poprawia jakość obrazu przy słabym oświetleniu. Wszystko po to, byś miał pełną kontrolę w grze i poza nią.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Nitro 16S AI |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen AI (Copilot) |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen Al 7 350 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 5070 Ti |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000/2500 WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB Type-C 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 76 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Copilot+ PC | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 20.99 mm |
| Szerokość | 356.78 mm |
| Głębokość | 275.5 mm |
| Waga | 2.18 kg |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com