Lenovo Ultrabook ThinkPad X1 Carbon G13 21NX006PPB W11Pro Ultra 7 265U/64GB/1TB/INT/14.0 2.8K/Touch/Black/vPro/3YRS Premier Support Plu
Symbol: 21NX006PPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 17543.00
Symbol: 21NX006PPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 17543.00
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Ultrabook |
| Model |
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265U |
| Intel vPro | Enterprise |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8400 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB4 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak 8,0 MPix |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium Włókno węglowe |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 16.95 mm |
| Szerokość | 312.8 mm |
| Głębokość | 214.75 mm |
| Waga | 1.06 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus