Lenovo Ultrabook ThinkPad X1 Carbon G13 21NS0125PB W11Pro ULT5 228V/32GB/1TB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YR CI + CO2 offset + 3YR Premier
Symbol: 21NS0125PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 13082.00
Symbol: 21NS0125PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 13082.00
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Ultrabook |
| Model |
ThinkPad X1 Carbon Gen 13 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Moc procesora | 17 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 Processor 228V |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc 130V |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8533 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be Bluetooth Modem 5G |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
Lunar Lake: SoundWire, Realtek ALC713 codec |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 16.95 mm |
| Szerokość | 312.8 mm |
| Głębokość | 214.75 mm |
| Waga | 986 g |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus