Lenovo Stacja robocza ThinkStation P3 Tower G2 30HT00ATPB W11Pro Ultra 9285K/2X32GB/1TB/RTX PRO 2000 16GB + INT/vPro/3YR OS
Symbol: 30HT00ATPB
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 19329.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30HT00ATPB
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 19329.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkStation P3 Tower Gen 2 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 9 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 3.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.7 GHz |
| Moc procesora | 125 W |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 9 285K, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.7GHz, 36MB Intel Smart Cache |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 256 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX Pro 2000 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 415 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Waga | 14.38 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3-year, Onsite |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus