Lenovo Stacja robocza ThinkStation P2 TOWER 30FR0027PB W11Pro i7-14700K/32GB/1TB/RTX 4060 8GB/vPro/3YRS OS
Symbol: 30FR0027PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 10503.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30FR0027PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 10503.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkStation P2 Tower |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.6 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i7-14700K |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4400 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4060 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty wideo karty graficznej | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 6 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 4.0 x 4 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 376 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 315.35 mm |
| Waga | 9.67 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus