Lenovo Serwer ST45v3 AMD EPYC 4124P 1x16GB 2x960GB SSD SW RAID 7DH5A02GEA
Symbol: 7DH5A02GEA
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 10130.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7DH5A02GEA
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 10130.00
Serwer Lenovo ThinkSystem ST45 V3 z jednym gniazdem w obudowie typu tower to serwer podstawowy, idealny dla małych firm, biur domowych, handlu detalicznego, placówek edukacyjnych i oddziałów. Serwer jest oparty na procesorze AMD EPYC serii 4004.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkSystem ST45 V3 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | AMD Epyc |
| Model procesora | 4124P |
| Taktowanie procesora | 3.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD EPYC 4124P |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| RAID | Tak |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
OB SATA / AHCI |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 3 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 1920 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Napęd optyczny | Brak |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Obudowa | Tower |
| Wymiary |
280 x 540 x 420 mm |
| Waga | 8.56 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - CGLNV%, DZLNV%, NBLNV%, NSLNV%, RRLNV%, RSLNV%, SCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus