Lenovo Monitor ThinkVision P34WD-40 34 cale 64ADZAT1EU
Symbol: 64ADZAT1EU
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 3249.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64ADZAT1EU
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 3249.00
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ThinkVision P34WD-40 |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 334.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 799.8 mm |
| Plamka matrycy | 0.2325 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 3800 R |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x RJ-45 LAN 4 x USB (Type C) 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | TCO EPEAT Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 28 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 358.6 mm |
| Wysokość (maks.) | 548.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 393.8 mm |
| Szerokość | 817.1 mm |
| Głębokość | 82.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Waga z podstawą | 10 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus