Lenovo Monitor ThinkVision P32UD-40 31.5 cala 64A8XAT2EU
Symbol: 64A8XAT2EU
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 3033.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64A8XAT2EU
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 3033.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
P32UD-40 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.3 mm |
| Plamka matrycy | 0.1815 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 1 x HDMI 1 x RJ-45 LAN 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 2 x Thunderbolt 4 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | EPEAT TCO RoHS Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 413.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 439.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 594.5 mm |
| Szerokość | 714.3 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Głębokość z podstawą | 218 mm |
| Waga | 5.2 kg |
| Waga z podstawą | 8.1 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo
151, LORONG CHUAN,#02-01, NEW TECH PARK
556741 SINGAPORE
Singapore