Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16v G3 21RS0019PB W11PRO Ultra 9285H/64GB/1TB/RTX PRO 2000 8GB/16.0 WQUXGA/BLACK/VPRO/3YRS Prem
Symbol: 21RS0019PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18586.00
Symbol: 21RS0019PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 18586.00
ThinkPad P16v Gen 3 (Intel)
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Mobilna stacja robocza |
| Model |
ThinkPad P16v Gen 3 (Intel) |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 9 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 9 285H |
| Intel vPro | Tak |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX Pro 2000 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 96 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 WiFi 802.11 be Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium PC ABS |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 26.3 mm |
| Szerokość | 361.5 mm |
| Głębokość | 248.6 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus