Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P16s G4 AI 7 PRO 350/64GB/2TB/AMDRadeon/16.0 WQUXGA/Touch/Black/3YRS Premier Support + CO2 Offse
Symbol: 21QR0039PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 13963.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21QR0039PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 13963.00
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Mobilna stacja robocza |
| Model |
ThinkPad P16s Gen 4 (AMD) |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen AI (Copilot) |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Radeon 860M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 96 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 2 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be Bluetooth LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready 5G |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB4 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak 5,0 MPix |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | PCC Włókno szklane Włókno węglowe PC |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 86 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 23.65 mm |
| Szerokość | 359.7 mm |
| Głębokość | 251.7 mm |
| Waga | 1.71 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus