Lenovo Mobilna stacja robocza ThinkPad P1 G8 21Q80008PB W11Pro Ultra 9 285H/64GB/2TB/RTX Pro 2000 8GB/16.0 Tandem OLED/Black/vPro/3Yr P
Symbol: 21Q80008PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 27291.00
Symbol: 21Q80008PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 27291.00
ThinkPad P1 Gen 8
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Mobilna stacja robocza |
| Model |
ThinkPad P1 Gen 8 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 9 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Moc procesora | 45 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 9 285H |
| Intel vPro | Enterprise |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 3200 x 2000 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 600 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX Pro 2000 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | LPCAMM2 LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7467 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 2 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 5 1 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak 5,0 MPix |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
SoundWire, Cirrus Logic CS42L43 codec |
| Pojemność baterii | 90 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 15.8 mm |
| Szerokość | 354.3 mm |
| Głębokość | 241 mm |
| Waga | 1.84 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo
151, LORONG CHUAN,#02-01, NEW TECH PARK
556741 SINGAPORE
Singapore