Lenovo Lenovo Zasilacz 65 W GaN Dual USB-C (40AW065BEU)
Symbol: 40AW065BEU
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 215.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40AW065BEU
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 215.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Ilość portów USB | 2 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Waga produktu | 115 g |
| Wysokość produktu | 87,3 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Waga wraz z opakowaniem | 225 g |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 35mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus