Lenovo Lenovo USB-C 45W AC Adapter GX20N20875
Symbol: GX20N20875
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 95.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GX20N20875
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 95.00
| Specyfikacja | |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Kompatybilność | CE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 117mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 82mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus