Green Cell GREEN CELL ZASILACZ / ŁADOWARKA USB-C 90W 5V-9V-12V-15V/3A, 20V/4.5A POWER DELIVERY (AD139P)
Symbol: AD139P
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 98.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD139P
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 98.00
| Specyfikacja | |
| Ilość portów USB | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Zasilanie USB | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Tak |
| Napięcie | 230 V |
| Typ zasilacza | Uniwersalne |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Napięcie operacyjne | 5/9/12/15/20 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Kompatybilność | USB-C devices up to 90W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Prosty montaż | Tak |
| Waga produktu | 360 g |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Szerokość | 131mm |
| Długość | 57mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.