Lenovo Lenovo ThinkVision E24-30 LED display 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD Czarny
Symbol: 63EDMAT2EU
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 658.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63EDMAT2EU
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 658.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 12 W |
| Pobór mocy (max) | 29 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 178,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 497,2 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,1 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,4 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,8 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 46 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 322 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,83 cm |
| Waga (z podstawą) | 4,7 kg |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 385 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,7 kg |
| Szerokość opakowania | 621 mm |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Paleta barw | 99% |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obracany | -360 - 360° |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 15,5 cm |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| HDMI | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 383mm |
| Wysokość | 620mm |
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus