Lenovo Lenovo ThinkPad Slim 65W AC Adapter USB-C
Symbol: 4X20V24678
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 222.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4X20V24678
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 222.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Certyfikaty | C / UL CB / CE / PSE / IRAM NOM / NRCan FCC and ICES Power consumption Mexico PSB / CCC / CECP KC / KCC South Korea MEPS RCM Australia GEMS BSMI / EAC / GS / Serbia Ukraine / SII / NRCS SIRIM / ST ISC / SONCAP / KEBS UZBEK / INSM / KUCAS BIS / Morocco |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1 m |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wysokość opakowania | 53 mm |
| Szerokość opakowania | 264 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 264mm |
| Długość | 112mm |
| Wysokość | 58mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus