Lenovo Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 340 Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (8
Symbol: 21RH001GPB
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 6983.00
Symbol: 21RH001GPB
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 6983.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Cache procesora | 16 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Typ procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | 340 |
| Generacja procesora | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 840M |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci | 1 x 32 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Clamshell |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Głębokość produktu | 253,4 mm |
| Szerokość produktu | 357,2 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,97 cm |
| Waga produktu | 1,79 kg |
| Wysokość (z przodu) | 1,1 cm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Windows Hello | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Czytnik Smart card | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| WWAN | Możliwość rozbudowy |
| NFC | Nie |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Układ płyty głównej | AMD SoC |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | WUXGA |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 45% |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Język systemu operacyjnego | Angielski |
| Język systemu operacyjnego | Polski |
| Microsoft Copilot | Tak |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Dołączone oprogramowanie | Lenovo AI Now |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Przykrywka |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | ThinkPad UltraNav |
| Klawisz copilot | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Język klawiatury | US International |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do | 50 TOPs |
| Całkowita wydajność procesora do | 59 TOPs |
| Copilot+ PC | Tak |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 100mm |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus