Acer Laptop Nitro 16 ANV16S-61 R9 AI 365/16GB/1TB/GeForce RTX5070/noOS
Symbol: NH.QXNEP.004
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 8731.00
Symbol: NH.QXNEP.004
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 8731.00
Laptop z AI klasy premium dla każdego
Z procesorem AMD Ryzen AI nowej generacji, Nitro V 16S AI dostarcza więcej mocy, której oczekują gracze. Wysoka liczba rdzeni i taktowanie zapewniają znakomitą liczbę klatek na sekundę, a duża pamięć podręczna eliminuje opóźnienia. Wbudowane przetwarzanie AI umożliwia inteligentną optymalizację zasobów i jeszcze większą wydajność energetyczną. To laptop gotowy na wymagające gry, dynamiczne scenariusze pracy i zadania kreatywne wszystko w jednym urządzeniu.
Odkryj rewolucję AI z Copilot+ PC
Dzięki zaawansowanej architekturze AI i błyskawicznej wydajności, Copilot+ PC oparty na AMD Ryzen AI pozwala korzystać z generatywnej sztucznej inteligencji, cyfrowych asystentów i narzędzi przyspieszających tworzenie, analizę i pracę. Twórz szybciej, pracuj efektywniej i graj bez ograniczeń z pełną prywatnością i natychmiastową reakcją systemu.
RTX na nowym poziomie przełomowe ray tracing i DLSS 4
Układy graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 50 napędzane architekturą NVIDIA Blackwell oferują zupełnie nową jakość obrazu. DLSS 4 z technologią generowania wielu klatek i ulepszonym rekonstrukcją promieni gwarantuje wyższe FPS, niższe opóźnienia i niezrównaną płynność. Pełne śledzenie promieni (ray tracing) przenosi Cię w hiperrealistyczne światy, a wsparcie dla ponad 700 gier i aplikacji RTX udowadnia, że to platforma przyszłości.
Nowe, lepsze wrażenia z grafiki
Technologia NVIDIA DLSS 4 to przełomowy zestaw rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję, by zwiększyć liczbę klatek na sekundę, zredukować opóźnienia i poprawić jakość obrazu. Dzięki nowym funkcjom, takim jak generowanie wielu klatek jednocześnie, ulepszona rekonstrukcja promieni i superrozdzielczość, Twoje gry będą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie. Układy GeForce RTX z serii 50, oparte na architekturze NVIDIA Blackwell, zapewniają kinową jakość obrazu i wyjątkową płynność rozgrywki dzięki najnowszym rdzeniom Tensor 5. generacji i RT 4. generacji. To nowy standard grafiki wspierany przez AI, stworzony z myślą o graczach i twórcach przyszłości.
Zaawansowane chłodzenie cisza i moc pod kontrolą
Podwójny wentylator, cztery wloty i cztery wyloty powietrza wszystko zaprojektowane, by szybko i efektywnie odprowadzać ciepło. Taka architektura chłodzenia utrzymuje niskie temperatury nawet przy długich sesjach gamingowych i intensywnym multitaskingu. Bez throttlingu. Bez kompromisów.
Smukły, stylowy, gotowy do drogi
Zaledwie 19,9 mm grubości, metalowa pokrywa i lekkie, mobilne wykonanie Nitro V 16S AI to idealne połączenie stylu i mobilności. Dodatkowo klawiatura z podświetleniem RGB 4-strefowym nadaje laptopowi unikalnego charakteru i gamingowego klimatu.
Większy ekran. Lepsze wrażenia
Duży, 16-calowy wyświetlacz zapewnia więcej przestrzeni do działania i niesamowitą wyrazistość zarówno w grach, jak i podczas pracy czy oglądania filmów. Szybkie odświeżanie obrazu, intensywne kolory i wysoka jasność sprawiają, że każdy detal nabiera życia. To ekran, który naprawdę robi różnicę i pozwala w pełni zanurzyć się w akcji.
NitroSense i Experience Zone Twoje centrum dowodzenia
Zarządzaj swoim laptopem dokładnie tak, jak chcesz. NitroSense i nowa Experience Zone dają Ci dostęp do zaawansowanych ustawień AI, kontroli temperatury, dźwięku i obrazu. Wykorzystaj funkcje Acer PurifiedView i PurifiedVoice, aby każda rozmowa, transmisja czy sesja była idealnie zoptymalizowana.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Nitro V 16S AI |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen AI (Copilot) |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen AI 9 365 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 5070 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Bluetooth WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 76 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Brak |
| Copilot+ PC | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.95 mm |
| Szerokość | 357.7 mm |
| Głębokość | 264 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| Oznaczenia | |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com