Lenovo Laptop V15 G5 83GW009CPB W11Pro i3-1315U/16GB/512GB/INT/15.6 FHD/Business Black/3YRS OS + 1YR CI
Symbol: 83GW009CPB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3547.00
Symbol: 83GW009CPB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3547.00
Notebook Lenovo V15 G5 IRL łączy w sobie wytrzymałość, wydajność i bezpieczeństwo, aby sprostać potrzebom współczesnych profesjonalistów. Jego 15,6-calowy wyświetlacz Full HD z powłoką antyodblaskową zapewnia żywe obrazy, a konstrukcja przetestowana zgodnie z normą MIL-STD-810H zapewnia odporność na codzienne zużycie. Wyposażony w kartę graficzną Intel Graphics, zapewnia niezawodną wydajność zarówno do pracy, jak i rozrywki. Opcje szybkiej łączności, w tym Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2, ułatwiają płynną komunikację i transfer danych. Dodatkowo zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak oddzielny układ TPM 2.0 i gniazdo zabezpieczające Kensington nano, chronią przed naruszeniem bezpieczeństwa danych, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników biznesowych. Dzięki zasilaniu o mocy 65 W ten notebook zapewnia wydajność przez cały dzień, zarówno w biurze, jak i w podróży.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| Typ | Laptop |
| Model |
Lenovo V15 G5 IRL |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 10 MB |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i3-1315U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 0 Hz |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Bluetooth WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.2 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 47 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 18.3 mm |
| Szerokość | 359.2 mm |
| Głębokość | 235.8 mm |
| Waga | 1.61 kg |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus