Lenovo Laptop ThinkPad L16 G2 21SC0031PB W11PRO 5 PRO 215/16GB/512GB/AMDRadeon/16.0 WUXGA/Black/1YR Premier WHB + 3YR OS + CO2 OFFSET
Symbol: 21SC0031PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 6732.00
Symbol: 21SC0031PB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 6732.00
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
ThinkPad L16 Gen 2 (AMD) |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen 5 PRO 215 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon 740M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth LAN 10/100/1000 WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready 4G |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | PC ABS |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 24.75 mm |
| Szerokość | 357.2 mm |
| Głębokość | 253.4 mm |
| Waga | 1.79 kg |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| Oznaczenia | |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus