Lenovo Laptop ThinkPad L14 G6 21S6004EPB W11Pro Ultra 7 255U/32GB/1TB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YRS OS + 1YR Premier Support + CO2 Offset
Symbol: 21S6004EPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7254.00
Symbol: 21S6004EPB
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7254.00
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
ThinkPad L14 Gen 6 (Intel) |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 255U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Bluetooth WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready 4G |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 2 x USB4 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak 5,0 MPix |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | PC ABS |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 22.9 mm |
| Szerokość | 313.7 mm |
| Głębokość | 226 mm |
| Waga | 1.38 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus