Lenovo Laptop ThinkPad E16 G3 21SR0071PB W11Pro Ultra 7 255H/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3YRS OnSite + 1YR Premier Support + CO2 Of
Symbol: 21SR0071PB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 5918.00
Symbol: 21SR0071PB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 5918.00
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
ThinkPad E16 Gen 3 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 Processor 255H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Arc 140T |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax LAN 10/100/1000 Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 4 Type-C (40 Gb/s) 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 64 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 21.15 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Głębokość | 249 mm |
| Waga | 1.63 kg |
| Informacje o gwarancji |
1 rok Premier WHB (CPN), 3 lata aktualizacji na miejscu z 1 roku Courier/Carry-in Windchill (CPN), kompensacja emisji CO2 0,5 tony (projekty kompensacji emisji dwutlenku węgla 2. generacji) |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus