LIAN LI Wentylator bezprzewodowy Lian Li UNI FAN TL LCD, ARGB, PWM - 140mm, biały
Symbol: LULI-128
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 203.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LULI-128
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 203.00
| Specyfikacja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Rozdzielczość | 400 x 400 px |
| Przekątna ekranu | 1,6" |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Polimer ciekłokrystaliczny(LCP) |
| Napięcie LED | 5 V |
| Zasilanie | 6,72 W |
| Napięcie | 12 V |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 144 x 140 x 28 mm |
| Grubość wentylatora | 2,8 cm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28,5 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera, Procesor |
| Maksymalny przepływ powietrza | 68,1 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,5 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Model | Wentylator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Szerokość | 181mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 48mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de