LIAN LI Lian Li RS1200G moduł zasilaczy 1200 W 20+4 pin ATX ATX Biały
Symbol: NELI-031
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 729.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NELI-031
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 729.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość wentylatora | 0 - 2400 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 100 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1200 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Łączna moc | 1200 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Prąd wejściowy | 8 - 15 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Poniżej temperatury |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | No load operation |
| Funkcje ochrony zasilania | Surge & inrush protection (SIP) |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przeznaczenie | PC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Technologia łożysk | FDB |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Poziom hałasu | 36,27 dB |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Długość kabla płyty głównej | 62 cm |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 65 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 500 mm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 70 cm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Ilość złączy zasilających SATA | 12 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 208mm |
Caseking GmbH
Gaussstrasse 1
10589 Berlin
Germany
info@caseking.de