LG LG 27GS85Q-B monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD Czarny
Symbol: 1767842
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1251.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1767842
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1251.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 60 kWh |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 253,7 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 577,7 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,3 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 371,6 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Tryby inteligentne | Energooszczędność |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 691 mm |
| Głębokość opakowania | 184 mm |
| Wysokość opakowania | 498 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,6 kg |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ HD | Quad HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Paleta barw | 98% |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | HDR Effect |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 400 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Typ matrycy | Nano IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,4 cm |
| OSD | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Licznik FPS | Tak |
| Specyficzne technologie | Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode |
| Szerokość | 680mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 500mm |
LG Electronics Inc.
Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu 128
07336 Seoul
South Korea
gpsr@lge.com